producent i sprzedawca artykułów do prezentacji

  • Ścianka Muzealna 70x230x5cm (1)
  • Ścianka Muzealna 70x230x5cm (2)
  • Ścianka Muzealna 70x230x5cm (3)

Następne zdjęcie

Ścianka Muzealna 70x230x5cm (1)

Ścianka Muzealna 70x230x5cmProducent:Sonako

Index produktu: 68/70x230x5 muzeal


Opinia:0,0

- - - - -
Zobacz opinie (0)

Zadzwoń i poznaj cenę:

Zadzwoń

501 700 133

lub

Wyślij:

Zapytanie ofertowe

·        Ścianka muzealna jest konstrukcją  płytową wykonaną w taki sposób aby uzyskać  ściankę o stosunkowo niewielkiej wadze, i o bardzo dużej sztywności. 

·         Podstawowa ścianka posiada grubość 5cm, dlatego aby uzyskać konstrukcję wolnostojącą należy część ścianek łączyć pod kątem prostym, lub 45 stopni.

·        Można również zbudować ścianę w postaci wolnostojącego prostopadłościanu o grubości np.40-50 cm na bazie połączonych ze sobą czterech ścianek.    

·        Krawędzie boczne zewnętrzne zostały odpowiednio wzmocnione, aby zapobiec przypadkowym uszkodzeniom. 

·        Dolny i górny bok ścianki ma ukształtowany kanał montażowy , który jest wykorzystywany do łączenia ścianek ze sobą za pomocą łączników, a dodatkowo kanał górny do prowadzenia okablowania  oświetleniowego lub audio, montażu oświetlenia.

·        Zastosowane łączniki pozwalają na łączenie ścianek: 1. w linii prostej, 2. w kształcie litery L, 3. w kształcie litery T, 4. w kształcie +, lub 5. pod kątem 45 stopni.

·        System ścianek został tak zaprojektowany aby ich montaż i demontaż był wyjątkowo prosty(dwie osoby), odbywał się w pozycji pionowej poprzez kolejne dostawianie lub demontowanie ścianek, dzięki czemu wielokrotne montaże i demontaż związane z okresową zmianą ekspozycji są proste i mogą być przeprowadzane we własnym zakresie bez konieczności wzywania ekipy montażowej

·        Zastosowana w wersji podstawowej zewnętrzna  powierzchnia może być dowolnie  malowana, tapetowana i szpachlowana w zależności od potrzeb ekspozycji.

·        Regulowane stopki ułatwiają montaż i poziomowanie ścianek, a jednocześnie dzięki podniesieniu ścianki o ok.4cm od podłogi zapobiegają jej zabrudzeniu podczas czyszczenia podłogi, czy podczas zwiedzania ekspozycji przez publiczność.

·        Zastosowany system zawieszania obrazów w postaci listwy pzrykręcanej do bocznej krawędzi tuż poniżej górnej krawędzi ścianki pozwala na swobodną regulację zawieszonego obrazu w płaszczyźnie poziomej i pionowej.

·        Ścianki standardowo są zagruntowane.

·        Istnieje możliwość wykonania ścianek wg. życzenia klienta z uwzględnieniem realnych możliwości.

Dodaj opinię

Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie

Rozmiar: 70x230x5
#

Newsletter

#

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

#

501700133

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl